czwartek, 13 lutego 2014

St. Valentine's Day

Hej :)

Trochę nie pisałam, ale to ze względu na egzamin i masę nauki... Teraz już mogę śmiało powiedzieć: Jestem Inżynierem! :) W związku z tym nareszcie mam czas na robienie zdjęć :)
Fakt faktem walentynki dopiero jutro, jednak już dzisiaj chciałam pokazać nieco odważniejsze zdjęcia Patrycji zrobione właśnie z tej okazji :) Jak pewnie zauważyliście, Paćka jest moją stałą modelką więc i tym razem nie mogłam powiedzieć nie ;)

A już od piątku ponownie ruszamy w plener na sesje zdjęciowe z nowymi twarzami! Uwaga! Będą to zdjęcia nie tylko przedstawiające płeć piękną! :D Także zapraszam :)

Modelka - Patrycja

3 komentarze:

 1. Szczerze to jestem lekko zawiedziona, robisz świetne zdjęcia a te po prostu są... tandetne. Odważne półnagie zdjęcia mają to do siebie, że trzeba na nie uważać, lepiej się wstrzymać niż wpuścić je do neta. Pomimo, że pomysł był fajny to niestety wykonanie zdecydowanie na NIE. Zdjęcie nr. 1 2 i 3 są udane, reszta niestety do selekcji. Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobają się 3 zdjęcia na 5 więc jak dla mnie ok ;) Niestety, nigdy się każdemu nie dogodzi. Chciałyśmy spróbować czegoś innego i tak zrobiłyśmy. My jesteśmy zadowolone z efektu, jednak wiadomo - każdy ma swoje zdanie. Pozdrawiam Anonimie ;)

   Usuń
 2. łaaa dobrze, że zmieniłaś te 2 zdjęcia nagie z serduszkiem bo sposób ich wykonania był słaby jak już osoba wyżej napisała. Teraz wygląda o niebo lepiej ;)

  OdpowiedzUsuń